Oyster 2 Podívejte se

Informace o kočárku

Stylový kočárek v moderním designu je díky skvělému odpružení rámu i kol vhodný téměř do každého terénu. V kombinaci s hlubokým dílem a autosedačkou sk. 0+ (s použitím univerzálních adaptérů) nebo v plně sklopené sedací části s redukční podložkou pro miminko jej lze používat již od narození. Oyster 2 vás provede prvními společnými měsíci a poté se stane nepostradatelným doplňkem pro vaše děťátko. Díky mnoha barevným setům (Colour Pack) můžete měnit barvu textilie a tím celkový vzhled svého kočárku kdykoliv se vám zamane.

Cena kočárku od

12 260 Kč

Výhody kočárku

  • lehký, skladný a snadno ovladatelný
  • otočná přední kola lze aretovat
  • kola mají nezávislé zavěšení pro příjemnou jízdu
  • zadní kola jsou snadno odnímatelná
  • výškově nastavitelná rukojeť
  • otočná sedací část sklopná do lehu
  • integrovaná moskytiéra pod polohovací opěrkou na nožičky
  • odnímatelné madlo
  • prostorný a snadno přístupný nákupní koš
  • bezúdržbová kola z měkčeného polyuretanu

City Bronze a City Grey Limitované edice

Funkce klíčem jsou

Stabilita ve všech terénech

Stabilita ve všech terénech

Díky plně odpruženému rámu s lehkými, otočnými předními koly se samostatným integrovaným odpružením si tento kočárek poradí v každém terénu. Snadno se přizpůsobí momentálním potřebám vašeho dítěte - sedací část lze nastavit po i proti směru jízdy. Kočárek je lehce ovladatelný i jednou rukou.

Bezpečnost a zabezpečení

Bezpečnost a zabezpečení

Nejenže má krásný design, ale je i velmi bezpečný, což je pro dítě to nejdůležitější. Kočárek OYSTER 2 splňuje veškeré bezpečnostní parametry testování dle norem Evropské unie. Obsahuje pětibodový bezpečnostní pás, madlo v sedací části a pojistku, která po složení uzamkne rám a zabezpečí jej tak proti samovolnému otevření. Všechny textilní materiály jsou opatřeny ochranným UV filtrem SPF 50+ a úpravou proti propálení.

Péče a čištění

Péče a čištění

Čištění a údržba kočárku jsou jednoduché a rychlé - pokud dítě textilie ušpiní, stačí je pouze otřít vlhkým hadříkem. V případě většího znečištění lze textile odejmout z rámu a vyprat je v pračce. Na jednotlivých textilních částech jsou prací symboly, které vás navedou, jak o ně pečovat. Kola a rám jednoduše omyjte vodou.

Elegantní hluboký díl

Hluboká korbička obsahuje ochrannou stříšku odolnou proti UV záření a také sluneční clonu. Dalšími doplňky jsou pláštěnka, nánožník a pohodlná matrace. Všechny textilie jsou upraveny proti propálení a jsou opatřeny ochranným UV filtrem SPF 50+. Korbička je velmi lehká a snadno se odnímá z rámu. Standardně je dodávána v černém provedení.

Barevnou kombinaci VYBERTE SI SVOJI

Vyberte si barvu rámu

Rám ve stříbrném a černém provedení – stříbrný rám se pyšní vysokým leskem a je velice elegantní. Černý rám je sametový a stylový. Součástí rámu je černá sedací část s integrovanou moskytiérou, koženková rukojeť, madlo pro větší bezpečí děťátka a nechybí ani prostorný nákupní košík pod sedací částí, dále je u rámu také pláštěnka a dobře omyvatelná kola ve vysokém lesku.

Colour pack k sedací části

Barevný set obsahuje nepromokavou stříšku s integrovanou sluneční clonou a vysokou UV ochranou, podložku do sedací části z paměťové pěny, redukční podložku pro novorozence určenou do autosedačky, nánožník ke krytí nožiček a také tašku pro toto příslušenství. Můžete vybírat z mnoha trendy barev a měnit tak vzhled svého kočárku třeba každý půlrok.

Colour pack k hlubokému dílu

Barevný set k hlubokému dílu obsahuje ochrannou stříšku se sluneční clonou a vysokou UV ochranou, která chrání i před větrem, dále nánožník s lemem a tašku pro toto příslušenství. Můžete vybírat z mnoha barevných variant a díky tomu měnit svůj kočárek podle vašich představ.

Přehled barevných variant JAK TO VYPADÁ

Videopohled Podívejte se

Vyberte si produkt Kupte nyní

Oyster Twin Lite

Oyster Max

Oyster Zero

Oyster Lite