Oyster Twin Lite Podívejte se

Informace o kočárku

Oyster Twin Lite je kočárek pro dvojčata nebo sourozence. Jeho sedací části jsou sklopné až do lehu, je tudíž vhodný i pro děti, které ještě neumí samy sedět. Druhou polovinu kočárku lze nastavit do jiné pozice, proto se hodí i pro sourozence nebo různě staré děti. Má lehký aluminiový rám s jednoduchým skládáním a díky svým rozměrům projede i dveřmi průměrné velikosti. Prostorná stříška ochrání děti před sluncem i větrem. Přední kola jsou plně otočná a uzamykatelná do nerovného terénu. Pod sedací částí se nachází prostorný nákupní košík. Pro obě sedací části je nutné si dokoupit Colour Pack, neboli barevný set obsahující stříšku a podložku. Můžete vybírat ze šesti barevných variant a mít tak svůj kočárek třeba ve dvou různých barvách.

Cena kočárku od

10 780 Kč

Výhody kočárku

 • lehký, skladný a snadno ovladatelný
 • otočná přední kola lze aretovat
 • kola mají nezávislé zavěšení pro příjemnou jízdu
 • zadní kola jsou snadno odnímatelná
 • výškově nastavitelná rukojeť
 • otočná polohovací sedací část do lehu
 • integrovaná moskytiéra pod polohovací opěrkou na nožičky
 • odnímatelné madlo
 • prostorný a snadno přístupný nákupní koš
 • lze dokoupit nafukovací zadní kola
 • bezúdržbová kola z měkčeného polyuretanu

Funkce klíčem jsou

Vhodný pro dvojčata

Vhodný pro dvojčata

Tento lehký kočárek s jednoduchým a kompaktním skládáním je ideální volbou pro dvojčátka nebo pro sourozence. Díky dodatečné podložce z paměťové pěny může být kočárek používaný pro miminko a zároveň i pro o něco starší dítě. Nemusíte mít obavy z jeho velikosti, projede i dveřmi průměrné šířky. Přední kola jsou plně otočná a uzamykatelná, přizpůsobí se tak každému terénu.

Bezpečnost a zabezpečení

Bezpečnost a zabezpečení

Nejenže má krásný design, ale je i velmi bezpečný, což je pro dítě to nejdůležitější. Kočárek OYSTER TWIN LITE splňuje veškeré bezpečnostní parametry testování dle norem Evropské unie. Obsahuje pětibodový bezpečnostní pás, madlo v sedací části a pojistku, která po složení uzamkne rám a zabezpečí jej tak proti samovolnému otevření. Všechny textilní materiály jsou opatřeny ochranným UV filtrem SPF 50+ a úpravou proti propálení.

Péče a čištění

Péče a čištění

Čištění a údržba kočárku jsou jednoduché a rychlé - pokud dítě textilie ušpiní, stačí je pouze otřít vlhkým hadříkem. V případě většího znečištění lze textile odejmout z rámu a vyprat je v pračce. Na jednotlivých textilních částech jsou prací symboly, které vás navedou, jak o ně pečovat. Kola a rám jednoduše omyjte vodou.

Barevnou kombinaci VYBERTE SI SVOJI

Colour pack

Barevný set, který obsahuje stříšku a podložku. Je potřeba si jej dokoupit ke kočárku samostatně, jeden set je pouze na jednu polovinu kočárku. Set je nabízen v šesti různých variantách růžová, limetková, černá, námořnická modrá, šedá, vínová.

Přehled barevných variant JAK TO VYPADÁ

Videopohled PODÍVEJTE SE

Vyberte si produkt Kupte nyní

Oyster 2

Oyster Max

Oyster Zero

Oyster Lite