Oyster Zero Podívejte se

Informace o kočárku

Kočárek Oyster Zero je horkou novinkou značky Oyster pro rok 2017! Je velmi lehký, skladný, má komfortní systém skládání, odpruženy rám i kola. Snadno se ovládá dokonce i jednou rukou, přední kola lze do nerovného terénu zaaretovat. Sedací část je velmi prostorná a sklopná do plného lehu. Ve stříšce je integrovaný ještě další díl se sluneční clonou, takže vaše dítě bude dokonale kryté před sluncem nebo větrem. Po složení je velmi skladný a vejde se tak i do malého kufru auta. Díky hluboké korbičce a univerzálním adaptérům k autosedačkám sk. 0+ je vhodný i pro použití od narození. Můžete si vybrat z několika barevných variant a příslušenství do sedací části nebo ke korbičce.

Cena kočárku od

7 990 Kč

Výhody kočárku

 • rychlé skládání pomocí pásku v sedací části jen jednou rukou
 • kompaktní velikost po složení, nízká váha jen 7,9 kg
 • polohování zádové opěrky do lehu
 • polohování opěrky noh
 • prostorný koš pod sedací částí
 • aretace předních kol
 • parkovací brzda ve spodní části rámu
 • pláštěnka v ceně kočárku
 • rukojeť a madlo v designu eko-kůže, což dodává kočárku luxusní nádech
 • lehká a odpružená přední i zadní kola umožňující jízdu prakticky v jakémkoliv terénu
 • vhodný od narození s korbičkou Oyster (za použití adaptérů) a s autosedačkami sk. 0+ Cybex, Maxi-Cosi, Be-safe, Kiddy a Recaro Privia

Vyhrajte peníze z nákupu zpět Akce

Funkce klíčem jsou

Stabilita ve všech terénech

Stabilita ve všech terénech

Díky odpruženému rámu s lehkými, otočnými předními koly se samostatným integrovaným odpružením si tento kočárek poradí v každém terénu. Kočárek je lehce ovladatelný i jednou rukou a snadno se přizpůsobí momentálním potřebám vašeho dítěte.

Bezpečnost a zabezpečení

Bezpečnost a zabezpečení

Nejenže má krásný design, ale je i velmi bezpečný, což je pro dítě to nejdůležitější. Kočárek OYSTER ZERO splňuje veškeré bezpečnostní parametry testování dle norem Evropské unie. Obsahuje pětibodový bezpečnostní pás, madlo v sedací části a pojistku, která po složení uzamkne rám a zabezpečí jej tak proti samovolnému otevření. Všechny textilní materiály jsou opatřeny ochranným UV filtrem SPF 50+ a úpravou proti propálení.

Péče a čištění

Péče a čištění

Čištění a údržba kočárku jsou jednoduché a rychlé - pokud dítě textilie ušpiní, stačí je pouze otřít vlhkým hadříkem. V případě většího znečištění lze textile odejmout z rámu a vyprat je v pračce. Na jednotlivých textilních částech jsou prací symboly, které vás navedou, jak o ně pečovat. Kola a rám jednoduše omyjte vodou.

Elegantní hluboký díl

Hluboká korbička ke kočárku obsahuje ochrannou stříšku odolnou proti UV záření a sluneční clonu. Její součástí je i pláštěnka, nánožník s lemem chránícím děťátko před větrem a pohodlná matrace.

Barevnou kombinaci VYBERTE SI SVOJI

Colour pack k hlubokému dílu

Barevný set k hlubokému dílu obsahuje ochrannou stříšku se sluneční clonou a vysokou UV ochranou, která chrání i před větrem, dále nánožník s lemem a tašku pro toto příslušenství. Můžete vybírat z mnoha barevných variant a díky tomu měnit svůj kočárek podle vašich představ.

Přehled barevných variant JAK TO VYPADÁ

Videopohled PODÍVEJTE SE

Vyberte si produkt Kupte nyní

Oyster 2

Oyster Max

Oyster Twin Lite

Oyster Lite