Oyster Zero Gravity Podívejte se

Informace o kočárku

Díky novému snadnému systému skládání na bázi gravitace se kočárek po složení sám postaví. Nový Oyster Zero Gravity je perfektní volbou pro vaše dítě od miminka až po raný dětský věk!

Lehký kočárek s opravdu prostornou sedací částí, kterou sklopíte až do úplného lehu. Oyster Gravity Zero je univerzálním kočárkem vhodným od narození v rámci cestovního systému nebo může sloužit jako váš druhý kočárek, protože je určený dětem o hmotnosti až 22 kg.

Vyznačuje se novým designem středového kloubu a rámem v barvě city grey, novým centrálním brzdovým pedálem, prostornou stříškou s odvětráváním a samozřejmě novým mechanismem skládání „gravity“.

Oyster Zero Gravity dále zahrnuje 5 bodový bezpečnostní popruh s polstrováním a velkou roztažitelnou stříšku s textilií s ochranou UPF 50+.

Cena kočárku od

12 499 Kč

Výhody kočárku

 • Nové skládání „gravity“ – po kliknutí na primární pojistku a sešlápnutí dvou pedálů se složí a sám postaví
 • Lehký kočárek – chytře navržený s váhou pouhých 8,5 kg
 • Uzamykatelná otočná kola – rychlá a bez rizika defektu, ideální na procházky do města
 • Celorámové odpružení – Zadní pružina a konzolové přední odpružení pro optimální pohodlí na nerovném terénu
 • Sedací část sklopná do plného lehu – plně sklopná sedací část (vhodná od narození)
 • Velká roztažitelná stříška (UPF 50+) – zahrnuje výklopný sluneční kšilt pro extra zastínění, ideální například pro ochranu před nízkým zimním sluncem
 • Adaptabilní cestovní systém – v kombinaci s hlubokým dílem nebo dětskou autosedačkou od narození (tyto položky jsou dostupné k zakoupení zvlášť, jsou vyžadovány adaptéry)
 • Prostorný nákupní koš – perfektní pro uložení veškerých nezbytností, včetně kapsy pro vaši pláštěnku

Funkce klíčem jsou

Stabilita ve všech terénech

Stabilita ve všech terénech

Díky odpruženému rámu s lehkými, otočnými předními koly se samostatným integrovaným odpružením si tento kočárek poradí v každém terénu. Kočárek je lehce ovladatelný i jednou rukou a snadno se přizpůsobí momentálním potřebám vašeho dítěte.

Bezpečnost a zabezpečení

Bezpečnost a zabezpečení

Nejenže má krásný design, ale je i velmi bezpečný, což je pro dítě to nejdůležitější. Kočárek OYSTER ZERO GRAVITY splňuje veškeré bezpečnostní parametry testování dle norem Evropské unie. Obsahuje pětibodový bezpečnostní pás, madlo v sedací části a pojistku, která po složení uzamkne rám a zabezpečí jej tak proti samovolnému otevření. Všechny textilní materiály jsou opatřeny ochranným UV filtrem SPF 50+ a úpravou proti propálení.

Péče a čištění

Péče a čištění

Čištění a údržba kočárku jsou jednoduché a rychlé - pokud dítě textilie ušpiní, stačí je pouze otřít vlhkým hadříkem. V případě většího znečištění lze textile odejmout z rámu a vyprat je v pračce. Na jednotlivých textilních částech jsou prací symboly, které vás navedou, jak o ně pečovat. Kola a rám jednoduše omyjte vodou.

Elegantní hluboký díl

Hluboká korbička obsahuje ochrannou stříšku odolnou proti UV záření a také sluneční clonu. Dalšími doplňky jsou pláštěnka, nánožník a pohodlná matrace. Všechny textilie jsou upraveny proti propálení a jsou opatřeny ochranným UV filtrem SPF 50+. Korbička je velmi lehká a snadno se odnímá z rámu. Standardně je dodávána v černém provedení.

Oyster příslušenství VYBERTE SI SVOJE

Taška s přebalovací podložkou

Přebalovací taška na všechny kočárky BabyStyle především modely Oyster3
a Oyster Zero. Součástí je přebalovací podložka a úchyty na rukojeť.

Fusak

Zimní fusak do kočárků Oyster, po oddělení vrchní části lze používat i jako vložka do kočárku. Otvory na pásy. Kompatibilní se všemi výrobky z kolekce Oyster.

Autosedačka

Vhodná od narození do 83 cm (cca 12 měsíců). Dětská autosedačka Carapace Infant (i-Size) zahrnuje systém ochrany proti bočnímu nárazu navržený k ochraně vašeho děťátka v případě nehody a nárazu do boku vozidla.

 • Odnímatelná redukční podložka (novorozenci – 3 měsíce)
 • Stiskněte a jednoduše nastavte délku bezpečnostních popruhů autosedačky
 • Polstrování ramenních popruhů a mezinožního popruhu
 • Nastavení opěrky hlavy a popruhů
 • Stříška pro ochranu před sluncem a větrem
 • Snímatelný potah, který lze prát

Videopohled PODÍVEJTE SE

Vyberte si produkt Kupte nyní

Oyster 3

Oyster Zero Gravity

Oyster Zero