Oyster Zero Podívejte se

Informace o kočárku

Kočárek Oyster Zero je horkou novinkou značky Oyster pro rok 2017! Je velice lehký a zdolá snadno všechny terény, má odpružený rám i kolečka, která jsou lehká a je dobře ovladatelný i jednou rukou. Skvělou funkcí je aretace předních kol. Kočárek má velice prostornou sedací část. K boudičce je možné využít extra díl na prodloužení a integrovanou sluneční clonu, takže slunečník nebudete potřebovat. Po složení je velmi skladný a vejde se tak i do malého kufru auta. Díky hluboké korbičce a univerzálním adaptérům, které lze použít s téměř všemi autosedačkami sk. 0+, je vhodný k použití od narození. Kočárku lze měnit barvy díky barevným setům, na výběr je opravdu mnoho trendy barev a lze je zakoupit pro sedací část i korbu.

Cena kočárku od

7 990 Kč

Výhody kočárku

 • rychlé skládání pomocí pásku v sedací části jen jednou rukou
 • kompaktní velikost po složení, nízká váha jen 7,9 kg
 • polohování zádové opěrky do lehu
 • polohování opěrky noh
 • prostorný koš pod sedací částí
 • aretace předních kol
 • parkovací brzda ve spodní části rámu
 • pláštěnka v ceně kočárku
 • rukojeť a madlo v designu eko-kůže, což dodává kočárku luxusní nádech
 • lehká a odpružená přední i zadní kola umožňující jízdu prakticky v jakémkoliv terénu
 • vhodný od narození s korbičkou Oyster (za použití adaptérů) a s autosedačkami sk. 0+ Cybex, Maxi-Cosi, Be-safe, Kiddy a Recaro Privia

Funkce klíčem jsou

Stabilita ve všech terénech

Stabilita ve všech terénech

Poradí si se všemi terény díky celoodpruženému rámu a lehkým, otočným a komfortním předním kolům, které mají samostatné integrované odpružení. Lehce ho přizpůsobíte potřebám vašeho dítěte a to jak čelem k vám, tak i po směru jízdy, je dobře ovladatelný i jednou rukou.

Bezpečnost a zabezpečení

Bezpečnost a zabezpečení

Nejen že má krásný design, ale je i velmi bezpečný, což je pro dítě to nejdůležitější. Kočárek Oyster Zero splňuje všechny bezpečnostní parametry testování podle norem Evropské unie. V kočárku je pětibodový bezpečnostní pás, před dítětem je v sedací části madlo. Po složení se dá kočárek zabezpečit pojistkou proti samovolnému otevření. Všechny textilní materiály jsou opatřeny ochranným UV filtrem 50+ a textilie po celém kočárku jsou upraveny proti propálení.

Péče a čištění

Péče a čištění

Čištění kočárku je jednoduché a rychlé, když dítě kočárek ušpiní dá se lehce otřít namočeným hadříkem. Když bude kočárek ušpiněný hodně, tak lze většinu textilních částí vyprat v pračce, na jednotlivých částech jsou symboly, které vám poradí, jak o ně pečovat. Kolečka a rám se dají jednoduše omýt vodou.

Elegantní hluboký díl

Velká korbička obsahuje ochranou stříšku, ta je velice odolná před UV zářením a má také sluneční clonu. Další součástí je pláštěnka proti dešti, nánožník a také pohodlná matrace. Všechny textilie jsou upraveny proti propálení a jsou opatřeny ochranným UV filtrem 50+, korbička je velmi lehká a jednoduše odnímatelná z rámu. Standardně je dodávána v černém provedení.

Barevnou kombinaci VYBERTE SI SVOJÍ

Color pack k hlubokému dílu

Barevný set k hlubokému dílu kočárku, který obsahuje ochranou stříšku se sluneční clonou a vysokou UV ochranou, která chrání také před větrem, nánožník pro vrchní ochranu dítěte a tašku na toto příslušenství. Barevných variant jena výběr opravdu mnoho a díky tomu Váš kočárek může měnit barvy podle vašich představ.

Vyhrajte peníze z nákupu zpět Akce

Podívejte se na nejbližší prodejce ve Vašem okolí

Videopohled PODÍVEJTE SE

Vyberte si produkt Kupte nyní

Oyster 2

Oyster Max

Oyster Twin Lite

Oyster Lite